70 РОКІВ У СВІТІ, 25 - В УКРАЇНІ

УВКБ ООН – глобальна організація, діяльність якої спрямована на порятунок життів та захист прав біженців, вимушено переміщених громад та осіб без громадянства.

Ось уже 70 років агентство ООН у справах біженців на глобальному рівні надає життєво необхідну допомогу та захищає фундаментальні права людей, змушених залишати свої оселі через конфлікт або переслідування. У цьому році УВКБ ООН відзначає 25 років присутності місії в Україні.

ЗАВДАННЯ

ГОЛОВНИЙ КОНЦЕПТ

Уже чверть століття місія діє на території України і координує міжнародні зусилля, спрямовані на допомогу та захист вимушено переміщених осіб. Головна ціль WE.DESIGN – поєднати в логотипі урочистість події та застосувати елементи, що чітко викликатимуть асоціацією з Україною, її традиціями та культурною спадщиною.

РІШЕННЯ

ОРНАМЕНТ В ЛОГОТИПІ

Одним із найголовніших традиційних символів українського народного мистецтва є восьмикутна зірка Алатир. Цей геометричний орнамент широко зустрічається в українській вишивці, а також на писанках, килимах, у різьбленні, витинанці тощо. Щоб логотип чітко асоціювався з Україною, ми взяли за основу цей автентичний елемент.

МІСІЯ, ЩО РЯТУЄ ЖИТТЯ

Традиційний елемент вишивки як стійка асоціація з Україною та цифри, що символізують обидві річниці УВКБ ООН вміло поєднані дизайнерами студії WE.DESIGN в гармонійний та зрозумілий логотип. Ось уже 25 років УВКБ ООН виконує надважливу місію на території нашої держави і ми раді бути причетними до висвітлення цієї події!

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ ПОДІЇ

Окрім створення логотипу для події УВКБ ООН, дизайнери також розробили:

  • спрощений графічний знак для підвищення впізнаваності,
  • рамку для фото профілю у мережі “Фейсбук”,
  • графічні елементи для оформлення профілю та інформаційних постів у соцмережах.
left
mail Thank you! your message has been sent