іконки

Дизайн упаковки та етикетки

Якісний продукт заслуговує на якісну упаковку!

Креативна упаковка + якісний продукт = високий рівень продаж та успіх Вашої компанії на ринку!

Оцінюючи дизайн упаковки, люди формують перше враження про товар. У Вас, як у виробника є лише кілька секунд, щоб зачепити погляд і викликати цікавість у споживача. 

Правда в тому, що товар високої якості у простій упаковці завжди програватиме своїм більш креативним конкурентам на полиці. Тому якісний товар заслуговує на якісну упаковку! Дизайнери WE.DESIGN мають великий досвід розробки упаковки та етикеток різного формату та складнотсті. Давайте створимо щось неймовірне разом!

Анімація

Чому дизайн упаковки та етикетки важливий для Вашого товару?

Дієвий дизайн упаковки додає цінності продукту. Споживач підсвідомо розуміє – якщо виробник зекономив на пакуванні, значить він економить і на якості продукту. Це не завжди правда, але у виробника є лише кілька секунд, щоб справити перше враження. Тому, ефективна розробка упаковки та етикетки нашою командою у поєднанні з якісним товаром – це запорука високих продажів.

Справляє сильне перше враження
Як ми вже зазначали, перше враження має велике значення, особливо коли Ваш продукт повинен виділятися серед конкурентів. Це ваш перший шанс залучити споживачів і познайомити їх з вашим брендом, тому використовуйте його як можна більше.

Створює і підтримує фірмовий стиль
У вашого бренду є історія – це його фірмовий стиль ідентичність. Що може бути краще, ніж дизайн упаковки, щоб підкреслити індивідуальність бренду? Зрештою, це те, що знайомить споживача з Вашим товаром.

Розповідає про товар покупцям
Скільки б ви не грали з дизайном упаковки, не забувайте, що він також повинен бути інформативним. Він повинен спілкуватися з покупцями й розповідати їм все, що їм потрібно знати, щоб переконати їх в привабливості продукту всередині.

Як послуга впливає на ваш бізнес:

товар без упаковки
вибір серед конкурентів 2 of 10
впізнаваність компанії 1 of 10
довіра клієнта 2 of 10
позитивні асоціації 2 of 10
збільшення об'єму продаж 1 of 10
залучення нових споживачів 1 of 10
простий дизайн упаковки
вибір серед конкурентів 5 of 10
впізнаваність компанії 5 of 10
довіра клієнта 5 of 10
позитивні асоціації 4 of 10
збільшення об'єму продаж 4 of 10
залучення нових споживачів 3 of 10
професійний дизайн
вибір серед конкурентів 9 of 10
впізнаваність компанії 10 of 10
довіра клієнта 9 of 10
позитивні асоціації 9 of 10
збільшення об'єму продаж 9 of 10
залучення нових споживачів 9 of 10
Як ми працюємо?

Команда WE.DESIGN натхненно та професійно підходить до роботи над кожним проєктом. Розробка етикетки та упаковки – це процес, який має 6 важливих етапів, з якими ми хочемо Вас познайомити.

01 БРИФ

Ми надамо Вам бриф - перелік надважливих для розробки дизайну питань. Бриф дозволяє нам отримати максимально чітку та розгорнуту інформацію про Вашу компанію, продукт чи послугу, і, враховуючи усі Ваші побажання, запропонувати найкращі стилістичні рішення. Тільки після детального аналізу брифу дизайнер може приступити до роботи.

02 АНАЛІЗ

Команда WE.DESIGN вивчає інформацію, надану Вами у брифі. Ми аналізуємо діяльність Вашої компанії, вивчаємо слабкі та сильні сторони конкурентів, працюємо над аналізом ринку. Дизайнери обговорюють концепт дизайну, варіанти колористики, візуального оформлення та стилю, пропонують ідеї та шляхи їх реалізації.

03 РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ

На цьому етапі дизайнери обирають найкращі ідеї і розпочинають візуально реалізовувати концепт за допомогою графічних редакторів. Наша студія розробить для Вас декілька різних концептуальних рішень, щоб Ви мали можливість обрати найкращий варіант для Вашого бізнесу.

04 ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Дизайнери оформляють фінальні версії розроблених концепцій у вигляді презентацій. Презентація дозволить Вам побачити, як виглядатиме те чи інше концептуальне рішення “на живо” і обрати найкраще.

05 ДООПРАЦЮВАННЯ

Після того, як Ви оберете одну концепцію серед запропонованих та внесете свої корективи, дизайнери розпочнуть процес доопрацювання. На цьому етапі ми доопрацьовуємо затверджену концепцію, щоб у результаті Ви отримали максимально ефективний та естетичний варіант дизайну, який на всі сто буде працювати на Вас!

06 ПІДГОТОВКА ФАЙЛІВ

Ми пройдемо із Вами кожен етап і реалізуємо для Вас крутий проєкт, адже успіх нашого клієнта - це і наш успіх! Також, на заключному етапі ми підготуємо і передамо Вам усі робочі матеріали, які Ви можете використати як для друку, так і у вебсередовищі. Вашим брендом будуть захоплюватись - ми це гарантуємо!

ЯК ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ?

Просто напишіть нам :) Ми максимально швидко зв’яжемось із вами!

Нам важливо зрозуміти ваші потреби – розкажіть, будь-ласка, про себе:

Оберіть тип проєкту:
Прикріпити файл до 20mb
left
mail Thank you! your message has been sent