іконки

Розробка рекламного персонажу

Бренд-персонаж – харизматичний герой, який викликає довіру та емоційну прихильність клієнтів до Вашої компанії.

Який голос Вашого бренду? Привітний, веселий чи по-діловому стриманий? А тепер спробуйте “оживити” свій бренд і уявити його у вигляді людини, тварини або будь-якої іншої істоти. Який він, персонаж Вашого бренду? Як повинен виглядати, який у нього характер? Ми проаналізуємо Ваш бренд, дамо відповіді на ці запитання і реалізуємо ідею у реальність.

Команда WE.DESIGN cтворить для Вас концепцію візуально привабливого персонажа, який розрахований на Вашу цільову аудиторію, а потім, скетч за скетчем, детально його промалює. Розробка рекламного персонажу – це трудомісткий, але захоплюючий та цікавий творчий процес. Ну що, Ви готові “оживити” Ваш бренд разом із нами? 😉

Бренд-контент

Навіщо Вашому бренду дизайн персонажу?

Розробка героя бренду – це цікавий пошук образу, з яким Ваша аудиторія знайде сильний зв’язок.

Головний герой підвищує імідж компанії, виводить бренд на новий рівень і якісно виділяє компанію серед конкурентів. До того ж наявність персонажу значно заощадить Ваш час при розробці майбутніх рекламних кампаній.
Якісно промальований персонаж, нанесений на товар, корпоративну сувенірну продукцію або зображений на сайті привертає більше уваги до Вашого бренду – людям цікаво вивчати зовнішній вигляд та аналізувати міміку та жести іміджевого героя.

Зовнішній вигляд, спектр емоцій, характер (серйозний, веселий, сильний, хитрий) – усе це важливо при розробці головного героя Вашої компанії. Дизайн персонажу – захопливий процес і команда WE.DESIGN з радістю готова розпочати його для Вас!

Як послуга впливає на ваш бізнес:

немає персонажу
впізнаваність компанії 3 of 10
довіра клієнта 4 of 10
позитивні асоціації 3 of 10
підвищення іміджу компанії 1 of 10
вибір серед конкурентів 2 of 10
можливість просування бренду 1 of 10
аматорський рівень розробки персонажу
впізнаваність компанії 5 of 10
довіра клієнта 5 of 10
позитивні асоціації 3 of 10
підвищення іміджу компанії 4 of 10
вибір серед конкурентів 5 of 10
можливість просування бренду 3 of 10
професійна розробку персонажу
впізнаваність компанії 10 of 10
довіра клієнта 9 of 10
позитивні асоціації 9 of 10
підвищення іміджу компанії 9 of 10
вибір серед конкурентів 9 of 10
можливість просування бренду 10 of 10
Як ми працюємо?

Команда WE.DESIGN натхненно та професійно підходить до роботи над кожним проєктом. Розробка рекламного персонажу – це процес, який має 6 важливих етапів, з якими ми хочемо Вас познайомити.

01 БРИФ

Ми надамо Вам бриф - перелік надважливих для розробки дизайну питань. Бриф дозволяє нам отримати максимально чітку та розгорнуту інформацію про Вашу компанію, продукт чи послугу, і, враховуючи усі Ваші побажання, запропонувати найкращі стилістичні рішення. Тільки після детального аналізу брифу дизайнер може приступити до роботи.

02 АНАЛІЗ

Команда WE.DESIGN вивчає інформацію, надану Вами у брифі. Ми аналізуємо діяльність Вашої компанії, вивчаємо слабкі та сильні сторони конкурентів, працюємо над аналізом ринку. Дизайнери обговорюють концепт дизайну, варіанти колористики, візуального оформлення та стилю, пропонують ідеї та шляхи їх реалізації.

03 РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ

На цьому етапі дизайнери обирають найкращі ідеї і розпочинають візуально реалізовувати концепт за допомогою графічних редакторів. Наша студія розробить для Вас декілька різних концептуальних рішень, щоб Ви мали можливість обрати найкращий варіант для Вашого бізнесу.

04 ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Дизайнери оформляють фінальні версії розроблених концепцій у вигляді презентацій. Презентація дозволить Вам побачити, як виглядатиме те чи інше концептуальне рішення “на живо” і обрати найкраще.

05 ДООПРАЦЮВАННЯ

Після того, як Ви оберете одну концепцію серед запропонованих та внесете свої корективи, дизайнери розпочнуть процес доопрацювання. На цьому етапі ми доопрацьовуємо затверджену концепцію, щоб у результаті Ви отримали максимально ефективний та естетичний варіант дизайну, який на всі сто буде працювати на Вас!

06 ПІДГОТОВКА ФАЙЛІВ

Ми пройдемо із Вами кожен етап і реалізуємо для Вас крутий проєкт, адже успіх нашого клієнта - це і наш успіх! Також, на заключному етапі ми підготуємо і передамо Вам усі робочі матеріали, які Ви можете використати як для друку, так і у вебсередовищі. Вашим брендом будуть захоплюватись - ми це гарантуємо!

ЯК ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ?

Просто напишіть нам :) Ми максимально швидко зв’яжемось із вами!

Нам важливо зрозуміти ваші потреби – розкажіть, будь-ласка, про себе:

Оберіть тип проєкту:
Прикріпити файл до 20mb
left
mail Thank you! your message has been sent