we think.
we dream. we design

Creative solutions for all your design needs

About Us

Познайомимось?

WE.DESIGN – студія графічного дизайну, яка реалізує комплексні проєкти для бізнесу – від розробки логотипу та упаковки до створення нового бренду зі своєю власною філософією та візуальною історією.

Студію засновано у 2015 і ось уже 5 років ми створюємо дизайн, який дозволяє компаніям успішно виділятись серед інших на ринку. За цей час ми розробили більше 100 логотипів та бренд-проєктів для замовників із України, Польщі та США, взяли участь у графічних конкурсах, де входили в трійку кращих і встигли попрацювати як з індивідуальними невеликими проєктами, так і з великими компаніями.

Ми впевнені – правильна візуалізація підкреслює імідж компанії, викликає потрібні емоції і привертає увагу до бренду. Тому мета нашої команди – запропонувати вам сміливі і свіжі візуальні рішення для вашого бізнесу!

we think

Графічні елементи фірмового стилю – це не просто гарні картинки. Насправді, айдентика може розповісти історію компанії, передати емоції, досвід і створити обличчя бренду. За допомогою професійної розробки фірмового стилю бренду легко завоювати потенційних споживачів, привернути увагу цільової аудиторії, створити правильне позиціювання товару чи послуги та задати вдалий поштовх для фінансового росту бізнесу.

Тому ми із головою занурюємось в ідею замовника, детально вивчаємо завдання та аналізуємо цільову аудиторію, щоб розробити дизайн, який “на всі сто” відображатиме філософію компанії та її індивідуальність.

we dream

Ми слідкуємо за сучасними трендами та новинками у сфері дизайну, і, водночас, не працюємо “по шаблону”, а завжди шукаємо нові рішення для кожного проєкту. Ми переконані, що дизайн для бізнесу має діяти ефективно, тому успішно поєднуємо творчий потенціал з розумінням завдань, які потрібно вирішити за допомогою візуалізації.

Графічний дизайн одночасно поєднує естетичну та функціональну складові. Усе просто: логотип, елементи фірмового стилю або персонаж повинні бути привабливими, притягувати погляд споживача, викликаючи у нього прояв потрібних емоцій. Це естетична складова.

Функціональна ж частина означає, що людина не лише помітила дизайн логотипу або упаковки товару, а й запам’ятала його, у неї виникло підсвідоме бажання купити даний товар чи скористатись певною послугою – отже, дизайн вашого бренду спрацював правильно.

we.design team

Довіривши нам свій проєкт, ви можете бути впевнені у якості результату. Чому? Над вашим завданням одразу працюватиме команда кваліфікованих дизайнерів. І це величезний плюс, так як у кожного із них своє неповторне, професійне бачення та унікальний стиль роботи.

Саме командна робота дозволяє нам постійно зростати та знаходити нестандартні та креативні рішення у графічному дизайні. Ми розуміємо, що для бізнесу час – це гроші, тому гарантуємо вам оперативне та якісне виконання вашого замовлення у стислі терміни.

Alexandr Founder
Maria Account manager
Natalya SMM manager
Volodya Graphic Designer
Sofia Graphic Designer
Andrew Graphic Designer
Irina Graphic Designer
Pavlo Graphic Designer
Veronika Graphic Designer

Design is ideas made visible

Графічний дизайн – це візуальна комунікація бренду зі споживачем, його невід’ємна частина та критично важливий елемент ведення сучасного бізнесу. Це графічна адаптація ідеї, філософії та цінностей компанії через кольори, зображення, текстуру, шрифти. Логотипи брендів, упаковка товарів на полицях магазинів, оформлення сайтів та соцмереж, цікаві персонажі – це все робота графічних дизайнерів.

Чекаємо на ваш запит :)

Прикріпити файл до 20mb
left
mail Thank you! your message has been sent