іконки

Розробка сайтів Львів - створення ефективних сайтів

Вебсайт поруч із соцмережами – обов’язкові канали комунікації бренду із клієнтом. Вас цікавить ціна? – напишіть нам, або ж зателефонуйте.

Тільки уявіть, що подумає потенційний клієнт, якщо не знайде у мережі вебсайт компанії? Або цей сайт має застарілий дизайн, довго завантажується, некоректно відображається на смартфоні або не зручний у використанні? Звичайно, людина отримає негативне враження і одразу покине сторінку, а компанія, відповідно, втратить у рейтингу.

Тому правильна розробка сайту, який орієнтований на клієнта – це обов’язковий канал комунікації бізнесу з клієнтами в умовах жорсткої конкуренції. 

Далі
Брендинг/Айдентика
КОМПАНІЇ, ДЛЯ ЯКИХ МИ РОЗРОБИЛИ ВЕБСАЙТ:

Створення сайтів Львів - для чого бізнесу потрібен сайт?

Розробка сайтів у Львові має безліч переваг, які допоможуть Вашому бізнесу стрімко розвиватися. Ми підготували основні аргументи, які переконають вас у дієвості цієї платформи.

Рентабельність

По-перше, витратити час і гроші на хороший вебсайт – це одна з небагатьох гарантованих окупних інвестицій, особливо з урахуванням вартості й ризику більш традиційних рекламних кампаній. Пам’ятайте, що ваш сайт – це один із найкращих інструментів продажів.

Доступність

Ваш вебсайт працює цілодобово. Це означає, що ви не прив’язані до традиційного робочому дня з 9 до 18, коли вас може знайти потенційний клієнт.
Думайте про вебсайт як про парадний ґанок вашого бізнесу. Ви ж хочете справити сильне перше враження, чи не так? Хороший вебсайт – це відправна точка для інших ваших цифрових платформ.

Миттєве спілкування з клієнтами

Хороший сайт може допомогти вам встановити прямий контакт з клієнтом. Вебдизайн пропонує засоби зв’язку легкими й доступними для потенційного покупця. Крім того, потенційно додавання таких функцій, як чат-боти або може гарантувати, що ви завжди будете поряд, щоб відповісти на запитання клієнта.

Як послуга впливає на ваш бізнес:

компанія немає сайту
вибір серед конкурентів 1 of 10
впізнаваність компанії 1 of 10
довіра клієнта 1 of 10
позитивні асоціації 1 of 10
рівень позиціонування на ринку 1 of 10
залучення нових споживачів 1 of 10
аматорська розробка сайту
вибір серед конкурентів 3 of 10
впізнаваність компанії 4 of 10
довіра клієнта 4 of 10
позитивні асоціації 4 of 10
рівень позиціонування на ринку 4 of 10
залучення нових споживачів 4 of 10
професійна розробка сайту
вибір серед конкурентів 9 of 10
впізнаваність компанії 10 of 10
довіра клієнта 9 of 10
позитивні асоціації 9 of 10
рівень позиціонування на ринку 9 of 10
залучення нових споживачів 10 of 10
Як ми працюємо?

Процес розробки дизайну та реалізації Вашого проєкту включає 6 важливих кроків:

01 БРИФ

Ми надамо Вам бриф - перелік надважливих для розробки дизайну питань. Бриф дозволяє нам отримати максимально чітку та розгорнуту інформацію про Вашу компанію, продукт чи послугу, і, враховуючи усі Ваші побажання, запропонувати найкращі стилістичні рішення. Тільки після детального аналізу брифу дизайнер може приступити до роботи.

02 АНАЛІЗ

Команда WE.DESIGN вивчає інформацію, надану Вами у брифі. Ми аналізуємо діяльність Вашої компанії, вивчаємо слабкі та сильні сторони конкурентів, працюємо над аналізом ринку. Дизайнери обговорюють концепт дизайну, варіанти колористики, візуального оформлення та стилю, пропонують ідеї та шляхи їх реалізації.

03 РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ

На цьому етапі дизайнери обирають найкращі ідеї і розпочинають візуально реалізовувати концепт за допомогою графічних редакторів. Наша студія розробить для Вас декілька різних концептуальних рішень, щоб Ви мали можливість обрати найкращий варіант для Вашого бізнесу.

04 ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Дизайнери оформляють фінальні версії розроблених концепцій у вигляді презентацій. Презентація дозволить Вам побачити, як виглядатиме те чи інше концептуальне рішення “на живо” і обрати найкраще.

05 ДООПРАЦЮВАННЯ

Після того, як Ви оберете одну концепцію серед запропонованих та внесете свої корективи, дизайнери розпочнуть процес доопрацювання. На цьому етапі ми доопрацьовуємо затверджену концепцію, щоб у результаті Ви отримали максимально ефективний та естетичний варіант дизайну, який на всі сто буде працювати на Вас!

06 ПІДГОТОВКА ФАЙЛІВ

Ми пройдемо із Вами кожен етап і реалізуємо для Вас крутий проєкт, адже успіх нашого клієнта - це і наш успіх! Також, на заключному етапі ми підготуємо і передамо Вам усі робочі матеріали, які Ви можете використати як для друку, так і у вебсередовищі. Вашим брендом будуть захоплюватись - ми це гарантуємо!

ЯК ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ?

Просто напишіть нам :) Ми максимально швидко зв’яжемось із вами!

Нам важливо зрозуміти ваші потреби – розкажіть, будь-ласка, про себе:

Оберіть тип проєкту:
Прикріпити файл до 20mb
left
mail Thank you! your message has been sent