іконки

Розробка фірмового стилю

Бренд – це емоція. Це асоціації та відчуття, які викликає Ваша компанія у клієнтів.

Поб’ємося об заклад, Ви не раз чули ці таємничі слова: бренд, брендинг, айдентика, фірмовий стиль. Ви точно знаєте, що ці речі важливі для успіху та розвитку Вашої компанії. Інакше Ви би не цікавились цим питанням, чи не так? 🙂 

Але з чого почати? І взагалі, чим відрізняється бренд від брендингу, і де у цій всій зв’язці загубився фірмовий стиль? Виглядає все досить складно, але насправді брендинг – це захоплюючий процес. Цікаво? Тоді уперед разом із нами!

Логотип

Чому розробка фірмового стилю важлива для Вашого бізнесу?

Немає єдиного визначення, яке б повністю відображало суть розробки бренду. Найкраще ми можемо визначити це як процес створення цінностей для споживачів. Розробка бренду допомагає помістити в продукт все, що споживачі знають, відчувають і думають стосовно Вашого бізнесу в цілому.

Як фірмовий стиль може вплинути на розвиток Вашого бренду?

Коли Ви чуєте слово «фірмовий стиль», ймовірно, думаєте про логотипи, фірмові бланк і візитівки – і це безперечно частина цього визначення. Ваш корпоративний стиль – це все те, що ви зазвичай асоціюєте з візуальної ідентичністю компанії, включаючи логотипи й слогани, кольору і шрифти, листівки, вебдизайн, соціальні мережі й таке інше. Це також ваш офісний декор, уніформа співробітників і будь-яка графіка, що прикрашає легкові й вантажні автомобілі Вашої компанії.

Однак розробка фірмового стилю – це більше, ніж просто створення дизайну; це розповідь про те, ким є Ваша компанія. Це поєднання елементів корпоративного дизайну та цінностей Вашої компанії.

Як послуга впливає на ваш бізнес:

компанія без брендингу
рівень позиціонування на ринку 2 of 10
впізнаваність компанії 1 of 10
довіра клієнта 1 of 10
позитивні асоціації 2 of 10
вибір серед конкурентів 2 of 10
франчайзинг 1 of 10
брендинг + фірмовий стиль
рівень позиціонування на ринку 5 of 10
впізнаваність компанії 6 of 10
довіра клієнта 5 of 10
позитивні асоціації 4 of 10
вибір серед конкурентів 6 of 10
франчайзинг 2 of 10
у компанії є брендбук
рівень позиціонування на ринку 9 of 10
впізнаваність компанії 10 of 10
довіра клієнта 8 of 10
позитивні асоціації 8 of 10
вибір серед конкурентів 9 of 10
франчайзинг 10 of 10
Як ми працюємо?

Команда WE.DESIGN натхненно та професійно підходить до роботи над кожним проєктом. Розробка бренду – це процес, який має 6 важливих етапів, з якими ми хочемо Вас познайомити.

01 БРИФ

Ми надамо Вам бриф - перелік надважливих для розробки дизайну питань. Бриф дозволяє нам отримати максимально чітку та розгорнуту інформацію про Вашу компанію, продукт чи послугу, і, враховуючи усі Ваші побажання, запропонувати найкращі стилістичні рішення. Тільки після детального аналізу брифу дизайнер може приступити до роботи.

02 АНАЛІЗ

Команда WE.DESIGN вивчає інформацію, надану Вами у брифі. Ми аналізуємо діяльність Вашої компанії, вивчаємо слабкі та сильні сторони конкурентів, працюємо над аналізом ринку. Дизайнери обговорюють концепт дизайну, варіанти колористики, візуального оформлення та стилю, пропонують ідеї та шляхи їх реалізації.

03 РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ

На цьому етапі дизайнери обирають найкращі ідеї і розпочинають візуально реалізовувати концепт за допомогою графічних редакторів. Наша студія розробить для Вас декілька різних концептуальних рішень, щоб Ви мали можливість обрати найкращий варіант для Вашого бізнесу.

04 ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Дизайнери оформляють фінальні версії розроблених концепцій у вигляді презентацій. Презентація дозволить Вам побачити, як виглядатиме те чи інше концептуальне рішення “на живо” і обрати найкраще.

05 ДООПРАЦЮВАННЯ

Після того, як Ви оберете одну концепцію серед запропонованих та внесете свої корективи, дизайнери розпочнуть процес доопрацювання. На цьому етапі ми доопрацьовуємо затверджену концепцію, щоб у результаті Ви отримали максимально ефективний та естетичний варіант дизайну, який на всі сто буде працювати на Вас!

06 ПІДГОТОВКА ФАЙЛІВ

Ми пройдемо із Вами кожен етап і реалізуємо для Вас крутий проєкт, адже успіх нашого клієнта - це і наш успіх! Також, на заключному етапі ми підготуємо і передамо Вам усі робочі матеріали, які Ви можете використати як для друку, так і у вебсередовищі. Вашим брендом будуть захоплюватись - ми це гарантуємо!

ЯК ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ?

Просто напишіть нам :) Ми максимально швидко зв’яжемось із вами!

Нам важливо зрозуміти ваші потреби – розкажіть, будь-ласка, про себе:

Оберіть тип проєкту:
Прикріпити файл до 20mb
left
mail Thank you! your message has been sent