іконки

Розробка логотипу Львів

Побудова успішного бренду починається із правильного створення логотипу. Бажаєте дізнатись ціни? – напишіть нам, або ж зателефонуйте.

Простота + унікальність = логотип. Так можна описати формулу ефективного лого. Здається, що все просто. Але, щоб досягти такого легкого, на перший погляд, балансу, логотип також повинен бути:

  • лаконічним та виглядати гармонійно як у чорно-білому, так і у кольоровому виконанні;
  • легко впізнаваним, викликати позитивні відчуття та емоції та чітко відображати суть діяльності компанії;
  • виглядати відмінно, незалежно від розміру та способу використання (електронний варіант, нанесення на різні поверхні тощо).

 

Тому, розробка логотипу, насправді, непроста задача. Але вона під силу нашим креативним дизайнерам! Нам відомі усі тонкощі розробки працюючого лого. Ну що, створимо разом крутий логотип?

Персонаж

Створення логотипу Львів: 5 ключових принципів успішного логотипа

Для створення логотипу, ми дотримуємося базових принципів, які забезпечують найкращий результат для наших клієнтів:

Простий — не просто приємний на вигляд, але і впізнаваний. Надмірне ускладнення логотипу може привести до втрати меседжу обраного продукту.

Впізнаваність — це не тільки баланс між простим і ефективним, але і запам’ятовуваність логотипу — це використання чогось несподіваного або унікального.

Стабільність — хороший логотип витримає випробування часом – він не підкоряється «трендам» або моді.

Універсальність — логотип необхідно використовувати на різних носіях і в різних кольорах і розмірах, тому важливо, щоб на кожному гаджеті він мав чудовий вигляд.

Відповідність — логотип бренду повинен знаходити відгук в аудиторії. Це можна зробити за допомогою кольору, форми або героїв, — з якими цільова аудиторія буде себе ідентифікувати.

Як послуга впливає на ваш бізнес:

без логотипу
можливість просування бренду 1 of 10
впізнаваність компанії 1 of 10
довіра клієнта 1 of 10
позитивні асоціації 1 of 10
вибір серед конкурентів 2 of 10
унікальність товарів та послуг 1 of 10
аматорський рівень розробки лого
можливість просування бренду 4 of 10
впізнаваність компанії 5 of 10
довіра клієнта 4 of 10
позитивні асоціації 4 of 10
вибір серед конкурентів 5 of 10
унікальність товарів та послуг 3 of 10
професійна розробку логотипу
можливість просування бренду 9 of 10
впізнаваність компанії 10 of 10
довіра клієнта 9 of 10
позитивні асоціації 8 of 10
вибір серед конкурентів 9 of 10
унікальність товарів та послуг 10 of 10
Як ми працюємо?

Ми натхненно та відповідально ставимося до кожного проєкту, з яким ми працюємо. Тому перед тим, як замовити логотип Львів у WE.DESIGN, ми розповімо Вам, як виглядає наш процес роботи:

01 БРИФ

Ми надамо Вам бриф - перелік надважливих для розробки дизайну питань. Бриф дозволяє нам отримати максимально чітку та розгорнуту інформацію про Вашу компанію, продукт чи послугу, і, враховуючи усі Ваші побажання, запропонувати найкращі стилістичні рішення. Тільки після детального аналізу брифу дизайнер може приступити до роботи.

02 АНАЛІЗ

Команда WE.DESIGN вивчає інформацію, надану Вами у брифі. Ми аналізуємо діяльність Вашої компанії, вивчаємо слабкі та сильні сторони конкурентів, працюємо над аналізом ринку. Дизайнери обговорюють концепт дизайну, варіанти колористики, візуального оформлення та стилю, пропонують ідеї та шляхи їх реалізації.

03 РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ

На цьому етапі дизайнери обирають найкращі ідеї і розпочинають візуально реалізовувати концепт за допомогою графічних редакторів. Наша студія розробить для Вас декілька різних концептуальних рішень, щоб Ви мали можливість обрати найкращий варіант для Вашого бізнесу.

04 ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Дизайнери оформляють фінальні версії розроблених концепцій у вигляді презентацій. Презентація дозволить Вам побачити, як виглядатиме те чи інше концептуальне рішення “на живо” і обрати найкраще.

05 ДООПРАЦЮВАННЯ

Після того, як Ви оберете одну концепцію серед запропонованих та внесете свої корективи, дизайнери розпочнуть процес доопрацювання. На цьому етапі ми доопрацьовуємо затверджену концепцію, щоб у результаті Ви отримали максимально ефективний та естетичний варіант дизайну, який на всі сто буде працювати на Вас!

06 ПІДГОТОВКА ФАЙЛІВ

Ми пройдемо із Вами кожен етап і реалізуємо для Вас крутий проєкт, адже успіх нашого клієнта - це і наш успіх! Також, на заключному етапі ми підготуємо і передамо Вам усі робочі матеріали, які Ви можете використати як для друку, так і у вебсередовищі. Вашим брендом будуть захоплюватись - ми це гарантуємо!

Часті питання про Логотип

Просто напишіть нам:) Ми максимально швидко зв’яжемося з вами!

Кожний логотип — це унікальна робота, яка потребує певних ресурсів. Напишіть нам та розкажіть про свої потреби щодо проєкту. У такий спосіб ми зможемо визначити ціну.

WE.DESIGN – студія графічного дизайну, яка реалізує комплексні проєкти для бізнесу – від розробки логотипу та упаковки до створення нового бренду зі своєю власною філософією та візуальною історією.

В середньому створення логотипу триває 7-14 робочих днів.

Однак час розробки залежить від ваших потреб, кількості необхідних варіантів лого та інших деталей.

ЯК ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ?

Просто напишіть нам :) Ми максимально швидко зв’яжемось із вами!

Нам важливо зрозуміти ваші потреби – розкажіть, будь-ласка, про себе:

Оберіть тип проєкту:
Прикріпити файл до 20mb
left
mail Thank you! your message has been sent