ПРО ПРОЄКТ

ПЛАНУВАННЯ МАЙБУТНЬОГО

ARK.CRYO – міжнародна компанія, яка спеціалізується на безпечному та відповідальному авіатранспортуванні донорських ембріонів та репродуктивних клітин людини при наднизьких температурах (-196 С) до спеціалізованих медичних закладів та клінік ЕКЗ, розташованих у більш ніж 80 країнах світу. ARK.CRYO – одна з найбільш надійних компаній-транспортерів, яка має понад 10 років досвіду у міжнародній логістиці та кріо-перевезенні біоматеріалу. Завдання нашої студії – відобразити цінності бренду через дизайн логотипу та комплексну розробку фірмового стилю.

ВИБІР КОНЦЕПЦІЇ

РОЗРОБЛЯЄМО ЛОГОТИП

Що таке брендинг? Це комплекс послідовних дій, спрямованих на створення унікального іміджу компанії в свідомості людей. Цей комплекс дій включає дизайн фірмового знаку та логотипу, підбір кольорів та шрифтів, а також комплексну розробку айдентики бренду. Щоб передати головну цінність компанії ARK.CRYO – допомога людям у створенні сім’ї – дизайнери розробили шрифтовий логотип, що містить графічний елемент – асоціацію із напрямком діяльності компанії. А теплий відтінок жовтого кольору викликає відчуття радості, щастя та надії.

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Поєднуючи фірмовий жовтий із контрастним чорним та білим кольорами, а також використовуючи графічні елементи, що є частиною знаку логотипу, наші дизайнери розробили фірмовий стиль компанії. Він включає комплект основних та додаткових піктограм, дизайн фірмового одягу, а також корпоративної та іміджевої продукції. Додатково було розроблено брендовані банери для соціальних мереж, а також комплексний дизайн поліграфії (візитні картки, бланки, конверти, папки, бейджі).

ПРОЄКТ БРЕНДИНГУ

Місія ARK.CRYO – допомогти людям вирішити питання народжуваності та успішно створити сім’ю. Компанія з особливою відповідальністю здійснює транспортування заморожених донорських репродуктивних клітин та ембріонів до спеціалізованих медзакладів, щоб подарувати можливість багатьом людям по всьому світу пізнати радість батьківства. Ми пишаємось, що нам вдалось передати цінність та головний меседж бренду через розроблений логотип та фірмовий стиль компанії.

left
mail Thank you! your message has been sent