СМАЧНА НОВИНКА ВІД “КРИСТИНОПІЛЬ ХЛІБ”

"Кристинопіль Хліб" - це торгова марка сучасного хлібозаводу у Червонограді, який входить до складу ТзОВ "Київ-Захід". Потужний завод виготовляє понад 60 найменувань хлібобулочної продукції, використовуючи традиційні рецепти та виключно натуральні складники. Вироби ТМ "Кристинопіль Хліб" здобули прихильність не лише через їх смак та якість, а й завдяки яскравій упаковці. Тепер кольорову упаковку отримав новий смачний продукт - лінійка круасанів.

Дизайн упаковки

КОЛЬОРОВЕ ЗАВДАННЯ

Фірмовий стиль ТМ “Кристинопіль Хліб” знаний розмаїттям яскравих кольорів. І справді, продукцію заводу важко не помітити на полицях магазинів – вона вигідно виділяється серед конкурентів. Пропонуючи споживачам новий продукт – круасани з трьома різними смаками, наш замовник прагнув отримати яскраву, кольорову, відмінну від інших упаковку. Дизайн упаковки повинен затримувати погляд і комунікувати з різною віковою категорією споживачів.

НЕШАБЛОННИЙ ПІДХІД

Упаковка для круасанів повинна бути ефективною, виглядати смачно і працювати на продукт. Дизайнери студії WE.DESIGN реалізували свіжу концепцію, оминаючи шаблони і використовуючи нетипові для цього продукту кольорові рішення. Як результат, круасани зі смаком вишні, полуниці та шоколаду отримали ефектну, не схожу на інші упаковку. З нетерпінням очікуємо появу новинок від “Кристинопіль Хліб” у яскравій упаковці на полицях нашого міста!

left
mail Thank you! your message has been sent