СУЧАСНИЙ ЛОГОТИП ДЛЯ СУЧАСНОЇ ФАБРИКИ

ПРОЄКТ РЕБРЕНДИНГУ

Slon FACTORY – фабрика меблів, що спеціалізується на виготовленні торгового обладнання, як-то вітрини, стелажі, торгові острівці, скляні куби будь-яких конфігурацій, а також меблі та кухні для офісу за індивідуальними кресленнями та оригінальні меблі для дому. Фабрику засновано у 2011 і вона вже має впізнаваний логотип у вигляді слона. Завдання студії WE.DESIGN – осучаснити існуючий логотип та розробити фірмовий стиль, зберігаючи впізнаваність бренду.

ЛОГОТИП ЗІ ЗМІСТОМ

Перший крок ребрендингу для Slon FACTORY від студії WE.DESIGN – це лаконічний логотип, який викликає асоціації із діяльністю фабрики та складається із фірмового знаку та шрифтового написання. Знак – це поєднання квадратних та округлих форм, що візуально схожі на меблі і одночасно нагадують обрис слона. Для фірмового написання назви дизайнер нашої студії розробив авторський шрифт.

СУЧАСНА АЙДЕНТИКА

Окремі фрагменти логотипу нагадують слона, що вдало перекликається із назвою Slon FACTORY, а також схожі на меблі – асоціація із діяльністю фабрики. Ці фрагменти були використані для розробки патерну та спрощеного знаку для брендування фірмової продукції. Для збереження впізнаваності бренду, фірмовий зелений колір було замінено на глибший відтінок і додано два додаткові кольори для контрасту.

left
mail Thank you! your message has been sent