ПРО ПРОЄКТ

Silber - магазин ювелірних виробів, який пропонує вишукані прикраси, виготовлені зі срібла. Магазин має багатий асортимент та постійно оновлює його. Це обручки, підвіси, кольє, сережки, браслети, годинники та інші срібні вироби. Творці бренду вирішили доповнити фірмовий стиль елегантним персонажем для візуальної комунікації зі своїми клієнтами.

ГОЛОВНА КОНЦЕПЦІЯ

МАЛЮЄМО ЕСКІЗ

Вишукані прикраси – відмінний подарунок для кожної жінки. Тому, згідно побажань замовника, в якості корпоративного персонажу наші дизайнери почали промальовувати образ молодої, харизматичної жінки, яка має свій власний стиль, характер та викликає захопливі погляди.

РЕАЛІЗАЦІЯ ІДЕЇ

ОПРАЦЬОВУЄМО ДЕТАЛІ

Героїня Silber – це впевнена у собі, елегантна жінка, на шиї якої виблискує кулон із символікою бренду, а руки прикрашені вишуканими каблучками. Виразні очі підкреслені округлою оправою окулярів, що дозволяє зробити погляд більш м’яким.

ЕМОЦІЙНА ПРИХИЛЬНІСТЬ ДО БРЕНДУ

Головне завдання дизайнерів – створити естетично-привабливий образ, у якому жінки впізнаватимуть себе. Тому, елегантна жінка-персонаж – це пряма асоціація із клієнтками магазину Silber. Вона вибудовує міцний емоційний зв’язок, запам’ятовується, сприяє кращій впізнаваності бренду та вигідно вирізняє компанію серед інших у цьому сегменті.

ВІЗУАЛЬНА КОМУНІКАЦІЯ З КЛІЄНТОМ

Клієнти магазину Silber зустрінуть нова іміджеву героїню бренду на сторінках каталогів, у буклетах, на ювелірних бірках тощо. Персонаж також може бути використаний при розробці майбутніх рекламних кампаній. Ми радіємо результату – дизайнери WE.DESIGN розробили яскравий та стильний образ, який цікаво вивчати та який легко запам’ятовується.

left
mail Thank you! your message has been sent