Aliks IT COMPANY

ІТ-ТЕХНОЛОГІЇ 24/7

“Aliks IT COMPANY”- компанія-розробник бухгалтерського програмного забезпечення. Сертифіковані спеціалісти “Aliks IT” допомагають компаніям автоматизувати облік бізнес-процесів та організувати безпеку інформації. Місія компанії – допомогти українському бізнесу впровадити максимально ефективні інноваційні рішення для швидкого росту та утримання ринку.

ПРОЄКТ РЕБРЕНДИНГУ

Компанія надає послуги у сфері програмування та консалтингу на базі 1С вже 10 років. Наша задача – розробити зрозумілий та водночас унікальний логотип та фірмовий стиль, який підвищуватиме впізнаваність бренда. Головне побажання замовника – це шрифтовий логотип та графічний елемент, які будуть легко запам’ятовуватись та асоціюватися з компанією.

ІДЕЯ ЛОГОТИПА

Логотип “Aliks IT COMPANY”- це поєднання знаку та фірмового написання назви компанії. Ідея логотипа полягає у поєднанні літери “і” та геометричних дужок, які використовуються у програмуванні. Таким чином, додаткові графічні елементи у логотипі підкреслюють сферу діяльності замовника. Фірмовий знак у вигляді частини програмного коду став основою для паттерна, який привертає увагу та фіксується у пам’яті існуючих та потенційних клієнтів.

АЙДЕНТИКА

В якості фірмових кольорів ми обрали неконтрастний, спокійний відтінок синього, чорний та білий кольори. Фірмовий знак та паттерн можна використовувати для брендування сувенірної продукції, фірмового одягу та поліграфії. Стиль соцмереж також побудовано на основі елементів логотипа та кольорової гами. Як результат – компанія “Aliks IT” отримала логотип та фірмовий стиль, який зосереджує увагу на фірмовій назві компанії та відмінно запам’ятовується.

left
mail Thank you! your message has been sent