Гідравлік експрес

ЕКСПЕРТНІСТЬ ТА ШВИДКІСТЬ

ТОВ «Гідравлік експрес» – це постачальник імпортних ущільнюючих елементів для ремонтних майстерень та виробників гідравлічного, пневматичного та іншого промислового обладнання. Компанія працює на ринку України з 2010 року, постійно вдосконалюється, збільшує товарні запаси, вводить нові продукти і напрямки. Оскільки 90% асортименту завжди є на складі, «Гідравлік експрес» комплексно забезпечує сотні своїх клієнтів якісними товарами в найкоротші терміни.

ПРОЄКТ РЕБРЕНДИНГУ

Логотип «Гідравлік експрес» з часом застарів і компанія прийняла рішення зробити ребрендинг. Для наших дизайнерів постало завдання створити новий логотип у двох мовних версіях (українська та англійська) та зробити його максимально впізнаваним, незалежно від мови. Додаткове побажання замовника – розробка графічного елемента, який би асоціювався із специфікою діяльності. Оновлений логотип має бути сучасним та розповідати про головний продукт компанії.

КОНЦЕПЦІЯ

Головна концепція ребрендинга для «Гідравлік експрес» – об’єднати у новому логотипі усі чіткі побажання замовника. Ми створили шрифтовий логотип у двох мовних версіях та додали стилізований графічний елемент, що візуально нагадує продукцію компанії. Слово «express» у логотипі виглядає динамічно та асоціюється зі швидкісною реалізацією замовлення.

АЙДЕНТИКА

Ми обрали насичений червоний, класичний чорний та відтінки сірого в якості фірмових кольорів. На основі фрагмента логотипа ми розробили паттерн для брендування корпоративного мерчу, поліграфії, а також оформлення соцмереж та сайту. У результаті нашої співпраці компанія ТОВ «Гідравлік експрес» отримала сучасний логотип, який чітко транслює специфіку її діяльності.

left
mail Thank you! your message has been sent