СУЧАСНИЙ ВИГЛЯД ВІДОМОГО ТЕАТРУ

Експеримент на сцені, новаторський підхід у драматургії, легка і професійна гра акторів - все це синоніми театру “Воскресіння”. Заснований у 1990 році, театр завоював прихильність тисяч глядачів в Україні та світі і отримав престижний статус академічного. Оновлення логотипу та фірмового стилю - зрозуміла потреба одного з найяскравіших театрів України.

ПОШУК НОВИХ ФОРМ

Ключ успіху театру “Воскресіння” - постановка вистав, які ще ніколи не йшли на українській сцені. Також театр відомий атмосферними виступами під відкритим небом та міжнародним театральним фестивалем “Золотий Лев”. Новий фірмовий стиль та логотип повинні передавати основні емоції театру: креативність, новаторство, сучасність.

Концепт

ВИБІР КОНЦЕПЦІЇ

Головне завдання для нашої студії – відійти від застарілого стилю, осучаснити його, зробити зрозумілим, простим, привабливим для нового глядача. Редизайн логотипу та оновлений фірмовий стиль повинні “чіпляти” погляд, бути яскравими, підтримувати головну ідею театру і робити його впізнаваним. Дизайнери студії WE.DESIGN застосували творчий підхід та запропонували театру свіже та креативне рішення.

МІНІМАЛІЗМ ТА КОНТРАСТ

Оновлений логотип для театру “Воскресіння” – це мінімалістичне графічне зображення обличчя з додаванням геометричних форм. Логотип виконаний у контрастних тонах (синій та червоний), тому він одразу привертає увагу і запам’ятовується. Яскрава ілюстрація для фірмової продукції, афіш та квитків підтримує і доповнює логотип. Відтепер нові креативні афіші прикрашають вулиці Львова, викликаючи ще більшу цікавість глядачів до театру.

Анімація

left
mail Thank you! your message has been sent