NVB Arсhitects-Studio

Розробка фірмового стилю для NVB

АРХІТЕКТУРА МАЙБУТНЬОГО

NVB Architects-Studio - це компанія, яка успішно реалізує ексклюзивні проєкти в сфері дизайну інтер’єру, архітектури та будівництва.

Професійна команда дизайнерів та архітекторів NVB постійно вивчає нові тенденції, експерементує та розробляє креативні, нестандартні рішення для кожного нового проєкту - від перепланування інтер'єру та ремонту приміщення під ключ до складних архітектурних креслень, реконструкцій та будівництва.

концепт логотипа

КОНЦЕПЦІЯ

NVB Architects-Studio – сімейний бізнес. Засновники компанії – Назар та Вікторія Боднар – творче подружжя дизайнерів-архітекторів. Тому, головне завдання для WE.DESIGN – розробити концепт нового логотипу, фірмових кольорів та елементів айдентики, які будуть об’єднувати одразу кілька яскравих асоціацій: цінності родинної справи, а також експертність і професіоналізм компанії у сфері дизайну та архітектури.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Редизайн логотипу для NVB Architects-Studio – це графічно накреслена назва компанії, що складається із початкових букв імен та прізвища засновників і, водночас, візуально нагадує план будинку. Також у лого можна впізнати контур олівця – асоціація із професійною діяльністю. Логотип та фірмові кольори (глибокий синій та контрастний блакитний) стали основою для розробки фірмової стилістики компанії NVB.

left
mail Thank you! your message has been sent