ПРО ПРОЄКТ

СУЧАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКОБРЕНД

Motanka - це український бренд, головна особливість якого - дизайн та пошиття екотоварів (шопери, сумки, мішечки тощо) та сучасного одягу із натуральних матеріалів. Використовуючи досвід різних культур, отриманий у мандрівках, творці бренду вирішили створити продукт, який матиме пряму асоціацію із Україною, її багатою культурою та етнічною самобутністю. Філософія бренду полягає у виготовлені якісної, “еко-френдлі” продукції, яка виглядає сучасно, популяризує Україну та яку хочеться носити щодня.

МОТАНКА ЯК СИМВОЛ ОБЕРЕГУ

ФІЛОСОФІЯ БРЕНДУ

В давні часи лялька-мотанка виконувала важливу функцію оберегу родини та була символом єднання поколінь. Поряд із вишивкою та писанкарством, ця яскрава лялька є потужним культурним надбанням українського народу. Щоб бренд чітко асоціювався із Україною і символізував захист природи та дітей (через якість та екологічність виробів), його творці обрали назву Motanka, яка чітко передає походження продукту (Україна) і, так само як лялька-мотанка, має прихований зміст.

ЗАВДАННЯ

ВИБІР КОНЦЕПЦІЇ

Завдання для нашої студії полягало у відображенні філософії бренду через лаконічний логотип, який повинен бути читабельним, легко впізнаваним, виглядати на одязі та екопродукції сучасно та презентабельно. Дизайнери вирішили інтегрувати у назву бренду графічний елемент, який символізуватиме українську культуру та перекликатиметься із назвою бренду “Motanka” і створити мінімалістичний шрифтовий логотип.

РІШЕННЯ

РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ

Традиційна мотанка немає рис обличчя. Натомість на лицях ляльок вишивали або викладали кольоровими нитками хрест – давній символ сонця. Дизайнери студії WE.DESIGN поєднали цей символ із автентичним орнаментом, що часто зустрічається в українській вишивці. Головний колір графічного елементу логотипу – зелений, що символізує екологічність продукції бренду. Ми отримали легке та сучасне рішення і щиро раді бути причетними до популяризації української культурної спадщини та цінностей.

left
mail Thank you! your message has been sent