OVORIA

Кріотехнології для життя

Ovoria – це банк вітрифікованих донорських яйцеклітин, який є частиною загальноєвропейського холдингу охорони здоров’я Medicover, до складу якого входять 120 клінік та медичних закладів по всьому світу. Банк має власні медичні установи, що базуються на клініці народжуваності Medicover в Україні, де здійснюється складний процес донорства яйцеклітин.
Використовуючи сучасні кріотехнології, скринінг донорів та генетичне тестування на понад 400 генних розладів, Ovoria є провідним банком донорських яйцеклітин на ринку.

ПРОЄКТ РЕБРЕНДИНГУ

Ovoria – це ліцензований центр, який працює згідно міжнародних стандартів та директив.
Заснований у 2001 році під назвою “First Egg Bank”, банк вирішив зробити ребрендинг, оновити логотип та фірмову стилістику. Оновлений банк Ovoria продовжує і надалі дотримуватись найвищих стандартів та пропонувати комплексне рішення: від кріоконсервації ооцитів до міжнародної доставки біоматеріалу до клінік клієнтів по всьому світу.

ДОСВІД КОЛАБОРАЦІЇ

Ребрендинг для Ovoria – це спільний проєкт WE.DESIGN та закордонної дизайн-студії. Наша колаборація мала на меті максимально відобразити місію бренду – допомогти людям, які зустрілися з проблемами безпліддя, розпочати свій шлях до омріяної родини. Наші колеги розробили новий логотип, ідея якого – поєднання знаку, що символізує ооцит та сперматозоїд, та фірмового напису назви компанії. На основі логотипу дизайнери нашої студії створили сучасну айдентику міжнародного банку донорських яйцеклітин та сформували брендбук.

ФУТУРИСТИЧНА АЙДЕНТИКА

Ми розробили фірмовий стиль Ovoria, використовуючи неомормізм: комбінацію світла та тіні, що формує 3D ефект. Поруч з нейтральними тонами, ми застосували контрастні кольори, що відображають ніжність (рожевий) та сучасну медицину (синій). У фірмовому стилі нами було оформлено анкету донора та реципієнта, реалізовано презентації та рекламний контент для конференцій, створено дизайн соцмереж та анімацію графічних банерів. Ми щиро пишаємось бути причетними до проєкту, що дає можливість людям пізнати радість батьківства.

left
mail Thank you! your message has been sent