OPEN WORLD

ВІДКРИВАЮЧИ СВІТ ПОДОРОЖЕЙ

OpenWorld - українська туристична компанія, яка організовує мандрівки у різні куточки світу. OpenWorld пропонує комплексні рішення: туризм та бізнес-подорожі, авіаквитки у всіх напрямках, бронювання номерів в готелях, страхування, трансфер, оренда авто. Ціль нашого замовника - отримати сучасний, презентабельний логотип у яскравих кольорах, який нагадуватиме про подорожі та буде легковпізнаваним.

ОБИРАЄМО КОНЦЕПТ

Головна задача дизайнерів WE.DESIGN – розробити стриманий шрифтовий логотип, який повинен асоціюватися з туризмом та бути легким для сприйняття. Ми вирішили додати в логотип графічний елемент – видозмінили літеру “D” у назві компанії, зобразивши її у вигляді дорожньої валізи з коліщатками. Новий фірмовий елемент легко впізнати, він швидко запам’ятовується, є рівносильним основній версії логотипа та може бути використаний для брендування сувенірів та поліграфії.

ЛОГОТИП В КОЛЬОРІ

Новий логотип туристичної компанії OpenWorld виконаний у глибоких відтінках синього та зеленого, що вдало поєднуються та викликають приємні спогади про відпочинок. Насичена палітра основних та додаткових кольорів, а також самостійний графічний елемент у вигляді валізи стають основою для розробки айдентики бренда. Відтепер сучасний логотип та фірмовий знак прикрашатимуть візитки, бланки, корпоративний одяг, а також сайт компанії. Ми пишаємось результатом співпраці з компанією OpenWorld!

left
mail Thank you! your message has been sent