QUEEN Wear

ВСЕ ДЛЯ ПОЛ ДЕНСУ

Пол денс (англ. pole dance) - це сучасний вид спорту, який об'єднує елементи гімнастики, акробатики та хореографії. Заняття з пол денсу навчають рухатися впевнено та красиво і, водночас, розвивають силу, гнучкість та витривалість. Бренд QUEEN Wear створює все для пол денсу: від одягу до захисних аксесуарів для безпечних тренувань та ефектних виступів. Наше завдання - розробити яскравий, впізнаваний, “спортивний” логотип для QUEEN Wear.

ЦІННОСТІ ТА МІСІЯ

Якість, комфорт та емоції – головні цінності бренда QUEEN Wear. Кожен виріб має оригінальний дизайн та функціональну конструкцію, продуману до дрібниць. Унікальний одяг для пол денсу дозволяє відчувати себе особливою та жіночною на кожному занятті, а захисні наколінники роблять тренування комфортним, безпечним та результативним.

РОЗВИТОК БРЕНДА

QUEEN Wear – це сімейна справа, започаткована у 2015 році. Коли бізнес завоював прихильність клієнтів якісним та революційним продуктом, постала потреба розвивати бренд, починаючи з розробки логотипа. Так наша студія отримала завдання – створити впізнаваний, “спортивний” логотип, розрахований на український та європейський ринок.

РЕАЛІЗАЦІЯ ІДЕЇ

Дизайнери WE.DESIGN розробили для QUEEN Wear шрифтовий логотип, поєднавши в ньому два фірмові кольори: “соковитий” рожевий та лаконічний чорний. У результаті бренд отримав сучасний, яскравий, впізнаваний логотип. Спрощена версія у вигляді літери “Q” може використовуватись на сайті та у соцмережах, а також для брендування фірмової продукції та виготовлення подарункових сертифікатів.

QUEEN-СПІЛЬНОТА

Щороку команда QUEEN зростає і виробництво стає більш автоматизованим, та бренд і надалі вкладає цінності у кожен свій продукт. Сьогодні тисячі танцівниць з понад 40 країн світу одягають на тренування наколінники, топи, боді, шорти та легінси від QUEEN Wear. Бренд стрімко набирає оберти і стає впізнаваним не тільки в Україні, але й у світі. Ми щиро радіємо успіхам нашого замовника!

left
mail Thank you! your message has been sent