ЮВЕЛІРНИЙ БРЕНД

ЕЛЕГАНТНІСТЬ В ДЕТАЛЯХ

LAMARSY JEWELRY COMPANY - виробник та експортер ювелірних прикрас у країни арабського світу та Європи. Компанія створює унікальні та оригінальні в дизайні вироби, використовуючи камені, які проходять індивідуальну ручну огранку. Завдання нашої студії - підкреслити винятковий та вишуканий стиль компанії LAMARSY через розробку логотипу та фірмового стилю.

ПОШУК ІДЕЇ

Так як компанія займається виробництвом ювелірних прикрас, дизайнери нашої студії вирішили додати у логотип графічний елемент, схожий на кулон, сережки чи каблучку. Так з’явилася ідея об’єднати фірмове написання назви компанії LAMARSY з простою геометричною формою трикутника, що буде символізувати частину прикраси. Як результат – перевернутий трикутник, об’єднаний у логотипі із буквою “А” візуально нагадує коштовну підвіску.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Новостворений логотип для LAMARSY JEWELRY COMPANY – це об’єднання графічного знаку та фірмового написання назви компанії. Літера “А”, поєднана із геометричною фігурою у логотипі, стала основою для спрощеного елементу, де букву трансформовано у трикутник. Спрощений фірмовий знак, що візуально схожий на кулон, буде використовуватись для оформлення соцмереж, брендування ювелірної упаковки, бірок, а також працюватиме на підвищення впізнаваності бренду.

АЙДЕНТИКА ТА КОЛЬОРИ

Щоб підкреслити коштовність ювелірних виробів, в якості основних кольорів дизайнери обрали благородний відтінок синього та колір, що символізує золото. Як додаткові кольори, що підкреслюють головну палітру, було використано глибокий зелений, відтінки сірого та білий колір. Спрощений фірмовий елемент, що складається із двох трикутників, став основою для патерну.

ОФОРМЛЕННЯ СОЦМЕРЕЖ

Використовуючи фірмову стилістику бренду, за побажанням замовники дизайнери студії WE.DESIGN оформили сторінки у соцмережах Facebook та Instagram. Ми розробили дизайн фотографії та обкладинки профілю у фейсбуці, оформили дописи з демонстрацією прикрас, а також створили дизайн Highlights в Instagram. Ми раді долучитись до вишуканого світу ювелірних виробів та розробити елегантний логотип та фірмовий стиль.

left
mail Thank you! your message has been sent