Beauty FULL

КОМПЛЕКСНА ТУРБОТА ПРО КРАСУ

Beauty FULL – це клініка краси та здоров’я, що надає понад 50 послуг в сфері косметології, дерматології, корекції тіла та лазерної епіляції. Спеціалісти клініки консультують та підбирають процедури індивідуально для кожного клієнта, використовуючи найновіші косметологічні апарати та професійні засоби догляду.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ФІЛОСОФІЇ БРЕНДА

Завдання дизайнерів WE.DESIGN – це розробка естетичного логотипа, який повинен характеризувати сферу діяльності замовника. Щоб створити такий логотип, ми вирішили доповнити фірмове написання назви клініки Beauty FULL фірмовим знаком у вигляді квітки троянди, яка символізує красу та довершеність.

ВТІЛЕННЯ КОНЦЕПТУ

Окрім основної версії шрифтового логотипа, наші дизайнери розробили мініверсію, яка відмінно поєднується з витонченим елементом патерна – трояндою. В якості фірмових кольорів ми використали ніжний рожевий, відтінки зеленого та вишуканий золотий. Квітка, як частина фірмового стилю, також використовується для брендування поліграфії, сувенірної продукції та скляного перекриття кабінетів клініки.

ВИШУКАНА СТИЛІСТИКА

Естетика, краса та здоров’я – головні акценти, на яких базується айдентика Beauty FULL. Ось чому створений логотип має достатньо простору та не перевантажений зайвими елементами, а у патерні присутня троянда – символ довершеності. Стиль соцмереж розроблений на основі елементів логотипа та ніжної кольорової гами. Як результат, логотип, патерн та фірмові кольори формують вишукану стилістику клініки краси та здоров’я.

left
mail Thank you! your message has been sent