Навіщо компанії брендинг та як створити успішний бренд

23 Жовтня 2020

Чи зауважували ви, що кожна відома та успішна компанія завжди має власну філософію, голос та індивідуальність, є добре впізнаваною, формує спогади та емоційний зв’язок зі своїми клієнтами? Цей асоціативно-емоційний ланцюжок можна назвати одним словом – бренд. Саме бренд формує імідж та є невід’ємною частиною розвитку компанії. Як створити успішний бренд – відповіді у цій статті.

Бренд Nike

Що таке брендинг

Бренд – це не просто торгова марка чи фірмовий знак. Це емоції, думки та асоціації, які викликає компанія та її продукт у свідомості людей. Щоб бренд був впізнаваний, мав високий імідж та емоційний зміст, потрібен цілий комплекс заходів – брендинг.

Як працює брендинг: 

  • робить компанію легко впізнаваною візуально (логотип, фірмовий стиль);
  • надає індивідуальності вашому продукту, виділяючи його серед продуктів-конкурентів; 
  • вибудовує відносини з клієнтами, формує емоційний зв’язок, підвищує лояльність. 

Бренд Apple

Сильний брендинг формує високий рівень довіри до компанії та дає клієнтам впевненість у беззаперечній якості товару чи послуги. Він суттєво підвищує впізнаваність та розширює базу постійних клієнтів. Тому грамотний та продуманий брендинг – це запорука успіху компанії.

З чого складається брендинг

Побудова бренду – складний та довготривалий процес, що складається з комплексу послідовних дій. Це:

  • визначення цільової аудиторії, аналіз ринку та вивчення конкурентів;
  • позиціонування – визначення сильних сторін бренду, його унікальна торгова пропозиція (УТП);
  • формування стратегії – яка філософія бренду, які асоціації він повинен викликати, через які канали комунікувати з клієнтами;
  • неймінг – влучна, зрозуміла та легка для запам’ятовування назва;
  • дизайн логотипу та фірмового стилю – кольори, шрифти, патерн, що сформують айдентику бренду.

З чого складається брендинг

Так, крок за кроком, залучаючи спеціалістів у сфері маркетингу та дизайну, компанія формує свій бренд.

Як створити успішний бренд

Вагома частина брендингу – це візуальна складова. Це логотип та фірмовий стиль – “підказки”, завдяки яким люди ідентифікують компанію серед інших.

Логотип – перший етап, на основі якого дизайнери розробляють фірмову стилістику бренду. Правила використання логотипу чітко прописуються та оформляються у документ під назвою логобук. 

Логобук Open World

Фірмовий стиль (корпоративні кольори, шрифти, патерн) у поєднанні з логотипом роблять компанію унікальною на ринку. Це елементи, які дозволяють створити айдентику бренду – корпоративний мерч, оформлення сайту та соцмереж, дизайн упаковки, брендування авто тощо.

Студія WE.DESIGN радо створить для вас візуальну мову вашої компанії. Адже ми знаємо, що професійна розробка логотипу та фірмового стилю компанії – впевнений крок до побудови успішного бренду. 


left
mail Thank you! your message has been sent